Новости - Новости Лабораторий

Лідер галузі 2015

Приватне підприємство «АСТРА-ДІА» здійснює обслуговування населення в сфері охорони здоров’я протягом майже дев’яти років. За цей час підприємство отримало визнання у медичних працівників та населення Закарпатської області внаслідок надання якісних медичних та лабораторних послуг.
За результатами господарської діяльності ПП «АСТРА-ДІА» було висуното на нагородження Асоціацією платників податків як «Сумлінний платник податків - 2014», що свідчить про добросовісність та порядність в діяльності підприємства щодо нарахування та сплати бюджетних платежів, від розміру яких залежить наповнення не тільки державного, але й місцевого бюджетів, своєчасність виплати зарплати робітникам і службовцям бюджетної сфери, пенсій та страхового забезпечення соціально незахищеним верствам населення, підтримка вітчизняного війська.
Також за результатами 2014 року ПП «АСТРА-ДІА» отримало золото в рейтингу «Лідер галузі» серед малих підприємств медичної сфери України, та посіло перше місце серед малих підприємств Закарпатської області в сфері медичних послуг. Національний бізнес-рейтинг в Україні здійснює дослідження фінансово-економічних показників компаній приватного та державного секторів, які задіяні у всіх галузях економіки.
Експерти организації аналізують отримані результати та складають рейтинг кращих підприємств в кожній сфері діяльності.
Отримавши таку почесну нагороду та визнання наше підприємство прагне довести свій рівень в професійній діяльності та продовжувати надавати якісні та кваліфіковані медичні та лабораторні послуги в нашій області!